PS. Husk at du får hele gevinsten selv dersom du kjøper en av ekspertkupongene i spillboksen under. Artikkelen fortsetter under spillboksen
Lerum med stor V75-suksess på Andelstorget 30. mars - nesten en million kroner innspilt
V75-tipsene til undertegnede var meget gode på Romme denne søndagen, og på Andelstorget gikk hele ni V75-bonger inn med 7-riktige. Battuta Face og Guldhagens Oscar innfridde begge som våre bankere, mens Petho (3-valg) og Ready West (2-valg) stod begge først på ranken. På Andelstorget ble det altså fullklaff for totalt 9 flate V75-bonger, de betalte ut fra Kr.86 030 til Kr.87 784, og totalt spilte vi inn voldsomme Kr.977 138. Omsetningen stoppet på ca Kr.90 000. Vi gratulerer alle som tok rygg.
Lerum med fullklaff i V75-spillet på Momarken 29. mars - Kr.2 430 ble til Kr.36 756
Undertegnede satt kun opp en bong til V75-omgangen på Momarken lørdag, men den satt som et skudd, og betalte ut knallfine Kr.36 756. Bongen ble solgt i 12 andeler a Kr.215 per stk, og ble naturligvis solgt på Andelstorget.
Lerum gjorde rent bord i V65-lunsjen 28. mars - tok du rygg?
Tipsene til Kalmar satt som et skudd i V65-lunsjen fredag, og alt av bonger suste inn. Bongen til Kr.480 på Nettavisen betalte ut Kr.4 735. Supersjokket Västerbo LookHigh (10-valg) var med på kun fem hester, og Blixt Lane var en lekker banker.
Braksuksess og over 1,6 millioner innspilt i V75-spillet på Eskilstuna 23. mars
Det ble en braksuksess for Nettavisens tips til V75-løpene på Eskilstuna søndag. Det var Nettavisens svenske samarbeidspartner Snoken sammen med Leirvåg som var tipsansvarlige denne søndagen. Det ble fullklaff på det nest minste V75-forslaget på Nettavisen og det spilleforslaget hadde en innleveringspris på kr 480. Sju rette ga 87 320 kroner og med seksere og femmere i tillegg betalte det forslaget ut hele 110 910 kr.
På Andelstorget ble det fullklaff for samtlige andelslag, bortsett fra systemet med fire andeler a kr 1000. Her ble det dessverre et poeng for mye og kun 21 670 kr i trøstegevinst. De øvrige 14 andelslagene kunne høste eventyrlige gevinster. Totalt innspilt i V75-omgangen på Eskilstuna ble dermed hele 1 632 706 kr. Nettavisen omsatte for ca kr 22 000.
Det er god kvalitet på løpene i lunsjen torsdag, og veldig mange kommer med ambisjoner. Gå ikke glipp av følgende til Örebro:
Lerum sine andelslag på Andelstorget til V4-omgangen fra Örebro FINNER DU HER
V4-1 : 3 Fuel Capacity – Er milevis bedre enn raden, og må passes i innledningsløpet. Ble tatt helt bort på siste bortre nest sist, men kom voldsomt tilbake, og varslet superform. Sist galopperte den når angrepet ble satt inn på oppløpet, og gikk glipp av seieren da. Kommer nå ut skoløs på alle fire, den er kjapp i vei, og har en veldig riktig oppgave foran seg. Tar en etterlengtet seier?
V4-2 : 4 Noble Express – Var klart under pari sist, og den kan bedre enn som så. Dette er nemlig en veldig fin 5-åring, den har hatt en liten pause etter det siste løpet, og tilbake på sitt beste så er det snakk om en knallgod hest i omgivelser som dette. Skal stå først på ranken.
PS. Husk at du får hele gevinsten selv dersom du kjøper en av ekspertkupongene i spillboksen under. Artikkelen fortsetter under spillboksen
V4-3 : 11 Carrera Hall – Kom voldsomt tilbake etter en grov galopp sist, og var gnistrende god etter pause. Leverer den noe tilsvarende her så er det hesten å slå, og vi iler til med tipsnikken.
V4-4 : 10 Earnest – Kommer ut etter en liten pause, og den kommer ut fra formstallen til Eric Martinsson. Har et ettall øverst i raden, den vil miste mye poeng om den ikke leverer direkte, og vi er derfor inne på at vi får se en god innsats her. Er meldt med BIKE direkte etter oppholdet, en formsterk Jepson kjører, og her skal man rett og slett være litt på vakt. Settes først i en spennende finale.
«Se rikstoto.no/vinnersjanser | hjelpelinjen.no | 18+»